DELFI.lt projektas PATS

Globos namų auklėtiniams svarbios ir verslumo pamokos
PILIETIS | 2014 m. gegužės 14 d. 14:56
Socialinio projekto PATS ir Vilniaus miesto psichologinės-pedagoginės tarnybos organizuojamo konkurso „Mano svajonių profesija“ vaikų globos namų ir šeimynų abiturientams bei globos namus palikusiems jauniems žmonėms finalininkai lankėsi turėjo galimybę iš arčiau pažinti kaimo turizmo verslo virtuvę.

*
Vaikų namų auklėtinė: niekada nereikia apsiriboti tik svajone
PILIETIS | 2014 m. gegužės 13 d. 10:35
Mano svajonių profesija – tema, kuria savo mintimis dalijosi vaikų namų auklėtiniai, dalyvaudami projekto „PATS“ organizuotame konkurse. Publikuojame dvyliktokės Lilijos laišką: „Niekada nereikia apsiriboti tik svajone. Ji dažnai gali virsti tikrove, jei mes to tvirtai norėsime. Pirmi žingsniai žengti, aš mokausi, dabar reikia toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų.“
*
Kaip aš pradėjau rūpintis vaikų namų auklėtiniais
PILIETIS | 2014 m. gegužės 8 d. 16:07
Vieną dieną iki manęs atkeliavo žinutė, kviečianti jungtis aplankyti vaikus iš globos namų. Ilgai norėjau ir galvojau apie paramą vaikams, augantiems be tėvų, tik vis formos neradau. Prisijungiau.
*
Vaikų namų globotinių svajonėse – grožio specialistų profesija
PILIETIS | 2014 m. gegužės 7 d. 15:40
Išrinkti socialinio projekto PATS ir Vilniaus miesto psichologinės-pedagoginės tarnybos organizuojamo konkurso globos namų ir šeimynų abiturientams bei globos namus palikusiems jauniems žmonėms nugalėtojai.
*
Projekte „PATS” – net 5 nugalėtojai  (2)
SOCIUMAS | 1. birželio 2012 13:51 projektas PATS
Penki vaikų globos namų globotiniai ir jų abiturientai, pademonstravę didžiausią ryžtą savarankiškai siekti savo tikslų, tapo projekto „ PATS ” laiškų konkurso nugalėtojais. Jų ateitimi padės rūpintis verslo organizacijos bei asmenys.
*
Pasibaigė pirmasis projekto „PATS”, padedančio jaunuoliams iš vaikų globos namų pasirengti savarankiškam gyvenimui, etapas. Jo metu komisija gavo 56 globos namų abiturientų laiškus tema „Svajoju. Planuoju. Įgyvendinu“. Visi laiškai, kuriuose aprašyti jaunuolių 5-10 metų tikslai, dalyvauja konkurse, o jo nugalėtojai turi galimybę greičiau įgyvendinti savo svajones padedant specialistams.
*
Darbo rinkoje sunkiausia adaptuotis vaikų namų auklėtiniams  (6)
SOCIUMAS | 2. balandžio 2012 19:35 projektas PATS

Nemažai mokslininkų, nagrinėjusių be tėvų užaugusių vaikų savarankiškumą gyvenime, pripažįsta, kad globos namų auklėtiniai yra mažai socialiai savarankiški ir neturi prisitaikymo įgūdžių, o tai trukdo jiems kurtis savo gyvenimą išėjus iš globos namų
*
Kas svarbiau: meškerė ar žuvis?  (16)
SOCIUMAS | 3. kovo 2012 09:00 projektas PATS

Šiuo metu Lietuvoje yra apie 54 savivaldybių vaikų globos namų, 7 valstybiniai vaikų globos namai, 21 nevalstybiniai vaikų globos namai, 4 socialinės globos namai vaikams su negalia bei 47 šeimynos.
*
Globos namų abiturientus skatins gyventi savarankiškai (13)
SOCIUMAS | 29. vasario 2012 15:29 

Vasario 20 dieną startavo globos namų abiturientams bei neseniai globos namus palikusiems žmonėms skirta iniciatyva „PATS”, skirta padėti jaunuoliams pasirengti savarankiškam gyvenimui už vaikų namų ribų.
Advertisements